Jak neničit život dětem

21.08.2018

Jako rodiče máme zodpovědnost za naše děti. Dnešní doba je ale krutá, a my jim ničíme život tím, že je necháváme hodiny sedět u televize. Nekontrolujeme, na co se naše děti na youtube dívají a neuvědomujeme si, že většina současných videí, které jsou na webu, jsou pro děti nevhodná, neboť programují jejich mysl vztekem, zlostí, nenávistí a strachem. Změna začíná u nás, "milí rodiče". To my se musíme rozhodnout změnit sebe a tím i naše děti. Změnit způsob, jakým jsme doposud mysleli a najít v sobě sílu udělat z lásky pro naše děti konečně něco smysluplného. 


Rozvíjejme společně jejich vlastnosti. Učme je nebát se být jiné, laskavé, tolerantní, kreativní a dejme jim tolik lásky a pozornosti, kolik jí potřebujeme my sami ve svých vztazích. 

"Láska rodiče je láska života".

Autor: Tina Energy                                                                                               Zdroj: SkyEnergyTv 

Tato meditace mi přišla formou pohádky a nestalo se tak náhodou. Transformační vlny přicházející ve stále častějších a silnějších pulsech z nás v těchto týdnech vytlačují nánosy pocházející z hloubi našich duší. Takto uvolněná energie pak negativně ovlivňuje nejen nás, ale i naše okolí, včetně našich dětí. Doposud byly všechny návody i meditační pomůcky směrovány k nám samým. Teď jsou na řadě i naše děti. I ony potřebují zpracovat především to, co šíříme my dospělí.