O naší "SkyBaby"

V kurzech automatické kresby Vás naučím napojovat se na prvotní energii lásky v nejvyšším vědomí a v tomto čistém napojení tvořit úžasná a ničím neomezená díla. Je úplně jedno, jakou máte představu o svém malířském nadání, neboť pokud se otevřete Nejvyššímu vědomí, Vaše schopnosti už nebudou ničím omezeny a vy se můžete ponořit do nekonečného oceánu naprosto svobodné tvorby!

Tina Energy


Tínka je úžasnou maminkou. Pro děti i dospělé natáčí již řadu let meditace, videosemináře, pořádá kurzy a workshopy.
 

S láskou provádí transformací jak děti, tak i dospělé.

 

O mě

Pro ty, kdo ještě neznáte jedinečnou a výjimečnou osobnost, majitelku Školy Transformace a SkyEnergyTv
Tinu Energy (nar. 1980 - vlastním jménem Martina Jelínková), je určeno následujících pár slov.Založila úspěšnou internetovou televizi SKY ENERGY TV, natočila řadu video seminářů a napsala desítky článků. V současné době točí velmi sledovaná a oblíbená každodenní videoposelství a píše nejaktuálnější zprávy o probíhajících změnách. Neustále na sobě pracuje a svoji práci téměř každodenně přizpůsobuje novým energiím, které na planetu přicházejí.

Je první kartářkou, která přestala vykládat budoucnost, aby lidem ponechala plnou možnost svobodné volby a jako první špičková terapeutka uposlechla požadavku doby a ukončila terapeutickou činnost v podobě, na jakou jsme byli v minulých dobách zvyklí.

Pro Vás, kdo jste se rozhodli pro transformaci a vydali se cestou Vaší duše, připravila Tina Energy jedinečnou pomůcku. Jedná se o komplet zcela originální terapie na pročištění hlubokých bloků energetického systému a krásné meditace "Strom života", naplněné úžasnou energií Zdroje. Není obvyklé, aby terapeut tzv. "odkryl karty" a vydal svůj poklad všem. Tina je ale přesvědčena, že je to jediný způsob, jak ještě pomoci těm, kdo mají zájem na sobě pracovat.

Nové energie nám totiž den ode dne stále silněji zdůrazňují:

Milý člověče! Skončila doba pomoci zvenčí! Pracuj na sobě! Jen tak se můžeš osvobodit od minulosti a vydat se na krásnou cestu, po které touží Tvoje duše!